Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koncentraty dla krów mlecznych i opasów

( ilość produktów: 2 )

Żywienie zwierząt hodowlanych ma na celu zaspokojenie ich potrzeb pokarmowych, zapewniając im prawidłowy wzrost i rozwój. Duże znaczenie w żywieniu odgrywają koncentraty dla bydła. Jako dystrybutor produktów dla zwierząt gospodarskich oferujemy wysokiej jakości koncentraty przeznaczone dla bydła i krów mlecznych. 

Koncentraty dla bydła

Żywienie bydła wiąże się z dostosowaniem poziomu składników pokarmowych do bieżących potrzeb, a także z dostarczaniem produktów zbilansowanych energetycznie. Koncentraty paszowe dla bydła to komponenty, z których można przygotować we własnym zakresie pełnoporcjową paszę. Najczęściej stanowią je surowce białkowe lub energetyczne w połączeniu z minerałami i witaminami, które wpływają korzystnie na kondycję bydła.

Jaki koncentrat paszowy wybrać?

O tym, jakie koncentraty paszowe wybrać, decyduje m.in. gatunek, rasa i odmiana oraz wiek zwierzęcia, a także kierunek produkcji. Inny skład będą mieć koncentraty dla opasów, a jeszcze inny koncentraty dla krów mlecznych. Warto stawiać na najwyższej jakości produkty. Jakie koncentraty dla byków będą odpowiednie? Ich skład powinien umożliwić stworzenie pełnowartościowej paszy, która dostarczy im niezbędnych składników.

Koncentraty paszowe dla bydła opasowego

Dobór koncentratu dla bydła opasowego zależy od intensywności opasu, a także od wieku i masy ciała. Wysokojakościowe koncentraty paszowe dla bydła opasowego powinny być skomponowane w taki sposób, aby mogły w pełni zaspokajać aktualne potrzeby żywieniowe.

Koncentraty dla krów mlecznych

Odpowiednio dobrane koncentraty dla krów mlecznych wpływają korzystnie na ich dzienną wydajność mleczną. Wysokiej jakości koncentraty ograniczają również rozwój chorób metabolicznych przyczyniających się do problemów ze żwaczem. Koncentraty mogą być wykorzystywane zarówno do sporządzania własnych mieszanek paszowych, jak i do bezpośredniego skarmiania.

Gdzie kupić koncentraty dla bydła?

Koncentraty przeznaczone dla bydła oferuje nasz sklep internetowy aldomarket.pl. Prowadzimy sprzedaż produktów, które wyróżnia wysoka jakość. W naszej ofercie dostępne są koncentraty paszowe dla zwierząt hodowlanych o różnych kierunkach produkcji.   

Ceny koncentratów paszowych dla bydła

W tej kategorii znaleźć można szeroki wybór koncentratów paszowych. Koszt produktów zależny jest od wielu czynników. Cena uzależniona jest m.in. od składu, jaki mają koncentraty dla bydła, a także od masy opakowania. Nie bez znaczenia jest też producent. Warto zwracać uwagę na promocje oraz wyprzedaże, dzięki którym można nabyć produkt w niższej cenie. Oprócz ceny bardzo ważne są też pozytywne opinie na temat poszukiwanych produktów.

Dawkowanie koncentratów paszowych

Racjonalne żywienie bydła związane jest z układaniem dawek koncentratów paszowych w odniesieniu do norm dotyczących poszczególnych składników pokarmowych. Dawkując koncentraty paszowe, pod uwagę należy brać m.in. gatunek, rasę i odmianę, a także wiek zwierzęcia i jego wagę. Nie bez znaczenia pozostaje też wielkość produkcji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 121 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-03
Bardzo szybka dostawa oleju.Po wymianie oleju w skrzyni biegów biegi się zmienia bez problemowo
2024-03-07
Wszystko tak jak Bozia przekazała
pixel