Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odkładnice do pługa

( ilość produktów: 8 )

Odkładnice do pługa, inaczej odkładnie do pługa, to jedne z ważniejszych elementów roboczych pługa. Prawidłowo dobrana odkładnica pługa umożliwia odpowiednie wykonanie zabiegów agrotechnicznych nawet w najtrudniejszych warunkach polowych. Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości części do maszyn rolniczych, w tym odkładnice do pługów.

Odkładnice do pługa 

Ważnym elementem roboczym pługa są odkładnie. Odkładnica do pługa to część korpusu płużnego łącząca się z lemieszem przy pomocy słupicy. Najważniejszym zadaniem odkładnicy jest odwracanie, odkładanie i kruszenie podciętych przez lemiesz skib do wcześniej wyoranej bruzdy. Odkładnia do pługa w dużym stopniu decyduje więc o jakości wykonywanej orki. W budowie najprostszej odkładnicy wyróżnia się dwa podstawowe elementy: pierś i skrzydło odkładnicy

Odkładnice Kverneland dostępne w ofercie

Jako dystrybutor części zamiennych do pługa właścicielom gospodarstw rolnych oferujemy odkładnice do pługa Kverneland. Nasza oferta obejmuje zarówno odkładnie Kverneland lewe, jak i prawe. Oprócz odkładnic w ofercie aldomarket.pl znaleźć można również inne wysokiej jakości części zamienne do pługa, w tym oryginalne lemiesze do pługa

Odkładnia do pługa – cena

Cena odkładnic do pługów zależy od wielu czynników. Koszt zakupu tego typu części do maszyn rolniczych uzależniony jest m.in. od rodzaju odkładni pługa, a także od tego, jaki jest ich producent. Inną cenę może mieć odkładnia śrubowa do polskiego pługa, a jeszcze inną np. odkładnica półśrubowa. Przy wyborze odkładni warto też zwrócić uwagę na opinie na temat wybieranego produktu, a także na to, czy obowiązuje promocja lub wyprzedaż na dany produkt.

Gdzie kupić odkładnicę do pługa?

Sprzedaż przystosowanych do pracy w najcięższych warunkach odkładni do pługa Kverneland prowadzi nasz sklep internetowy aldomarket.pl. To wygodna opcja dla właścicieli gospodarstw rolnych, którzy cenią zarówno swój czas, jak i pieniądze.

Jaką odkładnicę do pługa wybrać?

Wybór odkładnicy do pługa zależy zwłaszcza od rodzaju posiadanego pługa. W zależności od rodzaju pługa na rynku znaleźć można produkty takie jak odkładnica do pługa 3-skibowego oraz odkładnica do pługa 4-skibowego, a także odkładnica do pługa podorywkowego. O wyborze odkładni do pługa decyduje również rodzaj gleby oraz cel, w jakim wykonywana jest orka. Nie każdy typ odkładnicy sprawdzi się bowiem w każdych warunkach.

Kiedy wymienić odkładnicę do pługa?

Odkładnia do pługa to element roboczy, który jest w dużym stopniu podatny na korozję, poza tym pracuje w ziemi, przez co ulega ścieraniu. Wskazaniem do wymiany odkładnicy jest gorsza jakość orki w sezonie, a także korozja oraz znaczne zużycie.

Rodzaje odkładnic do pługa

Właściciele gospodarstw rolnych najczęściej dopasowują rodzaj odkładnic do posiadanej gleby oraz pługów. Wyróżnia się następujące rodzaje odkładni pługa: odkładnice śrubowe, a także odkładnie półśrubowe oraz odkładnice cylindryczne. Znaleźć można również odkładnie do pługa pasmowe, ażurowe oraz romboidalne.

Odkładnice do pługów Kverneland

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości odkładnice do pługa. Oferta obejmuje zarówno odkładnice lewe, jak i prawe. Powyżej prezentujemy katalog dostępnych odkładnic (odkładni).

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 125 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-03
Bardzo szybka dostawa oleju.Po wymianie oleju w skrzyni biegów biegi się zmienia bez problemowo
2024-03-07
Wszystko super, sprawnie, szybko. Paczki dobrze zabezpieczone. Polecam
pixel