Pasze dla zwierząt

( ilość produktów: 81 )

W Polsce największe znaczenie odgrywa hodowla bydła, drobiu i trzody chlewnej. By prowadzona hodowla mogła dostarczać wysokiej jakości produkty żywnościowe, szczególną uwagę hodowcy powinni zwrócić na żywienie zwierząt. W ofercie Aldomarket dostępne są pasze dla zwierząt od renomowanych producentów, które zawierają ważne składniki odżywcze, witaminy i minerały. 

Pasze dla zwierząt

Kluczem do utrzymania zwierząt w dobrej kondycji, zdrowiu i samopoczuciu jest odpowiednio zbilansowana dieta. Jest ona jednym z elementów wpływających na uzyskiwane wyniki w hodowli. Ważną rolę w żywieniu zwierząt hodowlanych odgrywają pasze dla zwierząt. Są to produkty żywieniowe, w składzie których znajdują się cenne składniki odżywcze, a także witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania bydła, trzody chlewnej i drobiu. 

Jakie są rodzaje pasz dla zwierząt?

Ze względu na miejsce powstawania wyróżnia się następujące pasze dla zwierząt gospodarskich:przemysłowe – produkowane przez firmy paszowe, gospodarskie – wytwarzane przez hodowcę.  W zależności od potrzeb zwierzętom podawane są zarówno pasze dla zwierząt, jak i mieszanki paszowe, w tym mieszanki paszowe dla bydła, premiksy dla bydła oraz premiksy dla trzody chlewnej. Popularnością cieszą się również koncentraty, w tym popularne koncentraty dla krów mlecznych i opasów. W żywieniu zwierząt ważną rolę odgrywają z też preparaty mlekozastępcze, w tym preparaty mlekozastępcze dla cieląt. Mleko dla cieląt zapewni zdrowy odchów zwierząt. 

Pasze dla zwierząt gospodarskich

Właściwy dobór pasz dla zwierząt przyczyni się do poprawy wydajności produkcji, co przełoży się na zyski. Dobór pasz dla zwierząt gospodarskich uzależniony jest od gatunku zwierząt hodowlanych, a także od ich wieku (inne pasze potrzebuje opas, a inne dorosłe bydło), rasy i masy ciała. Ważny jest również kierunek hodowli. Jeśli chodzi o żywienie bydła, najczęściej stosuje się:pełnoporcjowe pasze dla bydła,pasze dla krów mlecznych,pasze dla cieląt.W hodowli drobiu hodowcy stawiają na następujące pasze dla drobiu:pasze dla niosek,pasze dla gęsi i kaczek,pasze dla brojlerów,pasze dla indyków.Prawidłowe żywienie trzody chlewnej stanowi klucz do uzyskania zysku z hodowli. Stosowane pasze dla trzody chlewnej to między innymi:pasze dla tuczników,pasze dla prosiąt,pasze dla loch.Szansą na rozwój rynku trzody chlewnej w Polsce może okazać się płynne żywienie świń, które dodatkowo pomóc może w zwiększeniu zysku.  

Sklep z paszami dla zwierząt

Hodowcy poszukują firmy produkujące pasze dla zwierząt, w ofercie których dostępnewszystkie pasze dla zwierząt hodowlanych. Nasz sklep internetowy Aldomarket.pl zapewnia klientom produkty od sprawdzonych producentów, jak np. De Heus, które wyróżnia wysoka jakość potwierdzona licznymi pozytywnymi opiniami. 

Jaką paszę wybrać?

Decydując się na pasze dla zwierząt, uwagę należy zwrócić między innymi na ich skład, który powinien zostać dopasowany do:gatunku zwierzęcia,wieku i płci,stanu zdrowia,kierunku użytkowania,planowanych zysków. Nie bez znaczenia przy wyborze pasz dla zwierząt są również opinie hodowców, którzy stosowali już określony produkt w swojej hodowli. 

Gdzie kupić paszę dla bydła?

Jako dystrybutor szerokiej gamy produktów żywnościowych prowadzimy sprzedaż produktów, które wyróżnia wysoka jakość. Nasz sklep z paszami dla zwierząt oferuje hodowcom doskonale zbilansowane pasze dla bydła, które zaspokoją potrzeby żywieniowe tej grupy zwierząt, bez względu na wiek i kierunek użytkowania. 

Pasze De Heus

W naszej bogatej ofercie dostępne są pasze De Heus. Producent dostarcza na rynek produkty przeznaczone dla: bydła, trzody chlewnej,drobiu. Produkty żywnościowe De Heus są idealnie dopasowane do oczekiwań hodowców, spełniając potrzeby zwierząt w zakresie niezbędnych do ich prawidłowego wzrostu i rozwoju składników pokarmowych, witamin i minerałów, a także dla zapewnienia odpowiednich wyników produkcji. Pasze dla zwierząt tego producenta wyróżnia wysoka jakość, poza tym posiadają wiele pozytywnych opinii.  

Ceny pasz dla zwierząt

Wybór odpowiedniej paszy dla zwierząt nie jest zadaniem prostym – oprócz jakości produktów wielu hodowców zwraca również uwagę na koszt zakupu. Cena pasz uzależniona jest między innymi od składu, poza tym koszt zakupu może być różny w zależności od wielkości opakowania. Korzystne cenowo produkty zapewnić może promocja oraz wyprzedaż

Dostępne pasze dla zwierząt

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są wyróżniające się wysoką jakością pasze dla zwierząt różnych gatunków. Hurtownia pasz dla zwierząt Aldomarket.pl posiada w ofercie również mieszanki paszowe, poza tym znaleźć można w niej koncentraty oraz preparaty mlekozastępcze. Oferta obejmuje także premiksy. Dokładamy wszelkich starań, by dostępne pasze dla zwierząt ceny miały atrakcyjne dla klienta. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 99 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-31
Błyskawiczna obsługa zamowienia
2024-01-31
Błyskawiczna obsługa
pixel