Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Części do ciągników Ursus C-330

( ilość produktów: 48 )

Ursus C-330 był produkowany przez 20 lat i choć od czasu gdy ostatnia trzydziestka opuściła halę fabryczną, minęły już przeszło trzy dekady, nadal można go często zobaczyć na polach. Jego popularność i długowieczność to zasługa prostej konstrukcji, pozwalającej na samodzielne serwisowanie i naprawy. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie bogaty katalog części do ciągnika Ursus C-330 i pochodnych modeli.

Ursus C-330 – części

Ze względu na przywiązanie wielu rolników do ciągnika Ursus C-330 jest on obecny w gospodarstwach od dziesięcioleci. Tak długa eksploatacja nie mogłaby być możliwa bez prowadzenia zarówno drobnych jak i kompleksowych remontów ciągnika, a te nie obejdą się bez odpowiednich części. W naszej ofercie znajdziesz między innymi części:

  • sprzęgła,
  • silnika,
  • układu elektrycznego,
  • hamulców,
  • pompy,
  • filtry.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz uszczelek, alternatora, czy innych części do Ursusa C-330, znajdziesz je u nas.

Wysokiej jakości części do ciągnika Ursus C-330

Wyjątkowo długowieczna maszyna, jaką bez wątpienia jest Ursus C-330 wymaga właściwego podejścia do kwestii napraw i doboru właściwych części zamiennych. Prosta i doskonale znana użytkownikom budowa wszystkich układów i podzespołów sprawia, że często samodzielnie remontują oni te ciągniki. Aby godziny poświęcone na te prace nie poszły na marne, konieczne jest stosowanie wysokiej jakości części zamiennych. Często słyszy się, że starsze maszyny rolnicze były trwalsze niż te produkowane współcześnie. Nie powinniśmy zatem tej legendarnej żywotności narażać na szwank, montując w naszych trzydziestkach części wątpliwej jakości.

Gdzie kupić części do Ursusa C-330?

Wiele firm zajmujących się technicznym zaopatrzeniem rolnictwa koncentruje się na częściach do znacznie nowszych maszyn, więc znalezienie części do C 330 nie zawsze jest łatwe. Dlatego doskonałym sposobem na ich pozyskanie są zakupy w internecie. Ta forma pozwala na łatwe wyszukanie nawet najdrobniejszych części do ciągnika bez pokonywania dziesiątków kilometrów. Warto jednak pamiętać o dokonywaniu zakupów w renomowanych sklepach internetowych, których obsługa jest odpowiednio przygotowana do pracy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 121 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-03
Bardzo szybka dostawa oleju.Po wymianie oleju w skrzyni biegów biegi się zmienia bez problemowo
2024-03-18
Polecam, 100 procent zadowolony
pixel