Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Części do zgrabiarek

( ilość produktów: 82 )

Części do zgrabiarek

Zgrabiarki karuzelowe to maszyny rolnicze umożliwiające mechaniczne zagrabianie suchej trawy. Zgrabiarki występują w wielu wariantach szerokości roboczej, która jest powiązana z liczbą wirników. Rodzaj zgrabiarki do siana powinien być dobrany do skali działalności, jak i parametrów roboczych pozostałych maszyn rolniczych biorących udział w koszeniu i zbiorze.

Części do zgrabiarek gwiazdkowych

Kiedyś niezwykle popularne, dziś rzadziej spotykane zgrabiarki i zgrabiarko przetrząsarki gwiazdowe nadal pracują w wielu gospodarstwach. Do głównych zalet zgrabiarek gwiazdkowych należy dobre kopiowanie terenu i prosta konstrukcja. Jednak konstrukcja jest też źródłem dość istotnej wady tego typu zgrabiarek. Mianowicie budowa zgrabiarki gwiazdowej sprawia, że pokos jest często zanieczyszczany drobinami gleby. No ale coś za coś. Zgrabiarki gwiazdowe umożliwiają relatywnie szybką pracę, dlatego nieźle sprawują się na większych obszarach. Prosta i wytrzymała konstrukcja zgrabiarek gwiazdowych nie oznacza bezawaryjności. Maszyny i urządzenia wyposażone w tak wiele elementów ruchomych są bardzo narażone na usterki i postępujące w miarę eksploatacji zużycie. Dlatego części do zgrabiarek gwiazdkowych powinny być bardzo wytrzymałe.

Części do zgrabiarek karuzelowych

Szeroki wybór, dostępnych na rynku zgrabiarek karuzelowych to nie przypadek. Bogata oferta producentów jest wynikiem dużej popularności tych konstrukcji, a ta z kolei wynika z wielu zalet zgrabiarek karuzelowych. Po pierwsze, możliwość wyboru spośród zgrabiarek jedno i wielokaruzelowych pozwala na dostosowanie gabarytów maszyny do potrzeb i możliwości gospodarstwa. Ponadto mniejsze model świetnie sprawdzą się podczas pracy na niewielkich obszarach o nieregularnych kształtach. Po drugie, zgrabiarki karuzelowe łączą bardzo dobre kopiowanie terenu, więc i dokładne zgrabianie, z wysoką jakością wynikająca z uniknięcia zanieczyszczenia zbieranego siana.

Części do zgrabiarki

Choć bazowa zasada działania zgrabiarek jest stosunkowo prosta, producenci tych maszyn ciągle udoskonalają swoje konstrukcje. Pozwala to na zwiększenie efektywności i poprawę komfortu pracy, ale także jakości wykonywanych zadań. Zgrabiarki wyposażone są w wiele wirujących elementów jak choćby poruszające się tuż nad ziemią palce zgrabiarki. To niesie spore ryzyko powstania uszkodzeń. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć części zamiennych do zgrabiarek.

Gdzie kupić części do zgrabiarki?

Nasz internetowy sklep rolniczy prowadzi sprzedaż części do maszyn, a oferta i ceny są rewelacyjne. Często organizujemy wyprzedaże i promocje, więc nie brakuje okazji do wyjątkowo atrakcyjnych zakupów. W przypadku problemów z doborem właściwych części oferujemy fachowe doradztwo naszej doświadczonej załogi, a fakt, że towar, jaki oferujemy, jest dostępny od ręki, zapewnia szybką dostawę. Potwierdzają to doskonałe opinie, jakie wystawiają nam zadowoleni klienci.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 136 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
szybka i sprawna wysyłka
2024-05-22
Wszystko szybko sprawnie bez problemu.
pixel