Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Filtry Kubota

( ilość produktów: 118 )

Filtry Kubota

Najlepszym wyborem dla każdego właściciela ciągnika rolniczego są najwyższej jakości oryginalne filtry. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór filtrów Kubota. Produkowane są one z myślą o specyfice pracy maszyny rolniczej i opracowane, tak by wytrzymać nawet w ekstremalnych warunkach. Filtry Kubota charakteryzuje: wysoki poziom ochrony przed zanieczyszczeniami i skuteczność, dzięki której wzrasta żywotność maszyny.

Filtry Kubota wyróżnia wysoka wydajność, która nie ogranicza osiągów, długie okresy międzyobsługowe pozwalające redukować koszty. Zapewniają one bezpieczeństwo użytkowania dzięki doskonałemu dopasowaniu i wytrzymałości. |Gwarantuje to wysoka jakość potwierdzona certyfikatami ISO. Maszyny Kubota są utożsamiane z ponadprzeciętną niezawodnością i nie inaczej jest z częściami zamiennymi marki Kubota oraz oczywiście materiałami eksploatacyjnymi w tym filtrami Kubota.

Do sprawnego działania maszyn wykorzystuje się filtry. Mają one za zadanie zatrzymywać wszelkie substancje lub zanieczyszczenia mogące zakłócić funkcjonowanie układów ciągnika. W takiej sytuacji filtry są po prostu niezbędne.

Filtry Kubota – czyste paliwo

Najważniejszym elementem maszyn jest silnik, na który należy zwrócić szczególną uwagę. Do jego ochrony służą wcześniej wspomniane filtry. Filtr paliwa zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń z paliwa do silnika.

Chroń silnik filtrem Kubota

Filtr oleju ma za zadanie utrzymać czystość w układzie smarowania. W trakcie eksploatacji w oleju mogą pojawić się zanieczyszczenia. Zadaniem filtra oleju jest je wyłapać i tym samym nie dopuścić do przyspieszonego zużycia silnika.

Oryginalne filtry Kubota

Filtry powietrza wykorzystywane są, jak nazwa wskazuje, do oczyszczania powietrza trafiającego do silnika. Ze względu na warunki pracy maszyny rolnicze są szczególnie narażone na zanieczyszczone powietrze, które może zagrozić silnikowi. Filtry powietrza zapewniają jakość powietrza odpowiednią do niezakłóconego procesu spalania w silniku.

Wybierz filtr Kubota i zapobiegaj awariom

Filtry hydrauliczne (inaczej nazywane filtrami wody lub chłodziwa) chronią ciecz chłodzącą. Kluczowe jest tutaj prawidłowe działanie ze względu na wysokie temperatury występujące podczas pracy silnika.

Czyste powietrze w kabinie dzięki filtrom Kubota

Filtry kabinowe (pyłkowe, przeciwpyłkowe) blokują przedostawanie się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i pyłków znajdujących się w powietrzu, do kabiny ciągnika. Chronią tym samym zdrowie operatora oraz zabezpieczają układy wentylacji i klimatyzacji. Inną ważną funkcją filtra kabinowego jest osuszanie powietrza. Dzięki temu przednia szyby nie zaparowują.

 

Najwyższa jakość filtrów Kubota

Filtry Kubota odznaczają się wysoką jakością. Badania ekspertów wykazały, że owe filtry posiadają około dwukrotnie więcej materiału filtrującego niż przeciętne odpowiedniki. Dodatkowo wkład filtra charakteryzuje się odpornością na wysokie temperatury. Dzięki wcześniej wymienionym cechom filtr Kubota ma bardzo dobry współczynnik filtracji, który odpowiada za zatrzymywanie jak największej ilości zanieczyszczeń. Należy podkreślić też fakt, że podstawą filtra jest nie papier, jak to bywa w zamiennikach, ale metal, który przyczynia się do zmniejszenia ryzyka zgniecenia materiału w filtrze.

W ofercie naszego sklepu znajdą państwo różnego rodzaju filtry Kubota: powietrza, paliwowe, olejowe, hydrauliczne, a także kabinowe.

 

Zobacz również: Filtry kabinoweFiltry olejuFiltry hydrauliczneFiltry paliwaFiltry powietrzaFiltry pompy AdblueFiltry do ciągników UrsusFiltry do ciągników Zetor.

W naszym sklepie mamy także: Części do ciągników, Części do maszyn rolniczychOleje i smary, Agregaty prądotwórcze, Akumulatory, Myjki ciśnieniowe, Folie, Zaczepy, Łożyska, SimmeringiPasze dla zwierząt Sucha karma dla psów

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 121 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-18
Polecam, 100 procent zadowolony
2024-03-07
Wszystko tak jak Bozia przekazała
pixel