Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oleje i smary Fuchs

( ilość produktów: 132 )

Oleje Fuchs – produkty do prawidłowej eksploatacji ciągników

W tej kategorii można znaleźć wysokiej jakości silnikowe oleje Fuchs, które zapewniają niezawodność wykorzystywanym w gospodarstwach rolnych maszynom rolniczym. W ofercie znajdują się takie oleje jak:

  • hydrauliczny,
  • przekładniowy,
  • przekładniowo-hydrauliczny,
  • silnikowo-przekładniowo-hydrauliczny,
  • do automatycznych skrzyni biegów,
  • do tłoczenia elementów karoseryjnych,
  • hydrauliczno-smarowy

Oleje dzielą się na silnikowe, a także na oleje hydrauliczne oraz przekładniowe, które znajdują zastosowanie w poszczególnych elementach roboczych maszyn. Użytkowane w rolnictwie ciągniki bardzo często wykonują pracę w niezwykle trudnych warunkach pogodowych oraz terenowych. Warto dodać, że żywotność silników ciągników rolniczych uzależniona jest od wielu czynników, w tym od odpowiednio dobranego i zmienianego we właściwym czasie oleju. Przy zakupie oleju warto więc zainwestować w sprawdzony produkt.

Dobór środka smarnego do silnika ciągnika jest bardzo ważny, szczególnie w przypadku nowoczesnych maszyn rolniczych. W celu zapewnienia sprawnego działania serca maszyny rolniczej należy stosować wyłącznie wysokojakościowe oleje i smary. Prawidłowo dobrany olej silnikowy to gwarancja bezawaryjnej pracy, a także trwałości silnika ciągnika, który będzie doskonale wypełniał swoje zadania.

Oferta naszej hurtowni rolniczej obejmuje nie tylko solidne części zamienne do maszyn rolniczych, można w niej również znaleźć wiele olejów Fuchs do ciągników. Najbardziej popularne oleje silnikowe to oleje Fuchs 10w40, 5w30 i 5w40 oraz olej Fuchs 10w30.

Seria produktów przeznaczonych dla rolnictwa składa się z kilku grup produktowych. AGRIFARM to linia środków smarnych do silników, skrzyń biegów i układów hydraulicznych. MAINTAIN to między innymi płyny hamulcowe, dodatki do paliwa i płyny do układów klimatyzacji. Do tego ostatniego zastosowania posiadamy także wyspecjalizowaną linię RENISO, którą tworzą wysokiej jakości oleje chłodnicze do niemal wszystkich czynników chłodniczych. Kolejna grupa to ANTICORIT.  W jej skład wchodzą preparaty antykorozyjne przeznaczone do wszechstronnego stosowania w zabezpieczaniu części maszyn. Polecamy także oleje silnikowe i przekładniowe najwyższej jakości z serii TITAN.

Olej silnikowy Fuchs do ciągnika

Silnikowy olej nie tylko stanowi doskonały środek smarny, ale też odpowiada za utrzymanie silnika w czystości dzięki wchłanianiu zanieczyszczeń i przenoszeniu ich do filtra oleju. Tym samym wpływa na prawidłową eksploatację silnika maszyny rolniczej.

Warto przy tym wiedzieć, że Stowarzyszenie Inżynierów Motoryzacji (Society of Automotive Engineers – SAE) stworzyło klasyfikację lepkości olejów silnikowych. Wyróżnia się 14 klas lepkości oleju – 6 klas zimowych (0W, 5W, 10W, 15W, 20W, 25W) oraz 8 klas letnich (W8, W12, W16, W20, W30, W40, W50, W60). Wysoka jakość charakteryzuje wyłącznie najlepsze oleje silnikowe o strukturze dostosowanej do pracy w różnych warunkach temperaturowych. Olej należy dolewać zawsze zgodnie ze wskazaniami producenta.

Naszym klientom dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości oleje Fuchs – i to w konkurencyjnych cenach. Oferta środków smarnych naszej hurtowni rolniczej jest niezwykle różnorodna, ponadto chętnie doradzamy przy wyborze odpowiednich produktów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 128 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Wszystko szybko sprawnie bez problemu.
2024-03-18
Polecam, 100 procent zadowolony
pixel