Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Knock-on

( ilość produktów: 3 )

System Knock-On

Najszybszym sposobem wymiany elementu roboczego jest system Knock-On. Umożliwia on błyskawiczne dostosowanie maszyny do pracy głębokiej lub płytkiej. Bazą tego systemu jest specjalny uchwyt, który mocuje element roboczy. Jego konstrukcja sprawia, że na wymianę jednego dłuta wystarczy kilka sekund.

Dłuto Knock On

System Knock-On to szeroka gama elementów roboczych. Dłuto Knock-On dostępne jest w wielu rozmiarach, aby można było dostosować maszynę do wymaganej głębokości pracy. Kverneland produkuje wszystkie elementy maszyn ze stali najwyższej jakości. Zapewnia to doskonałą wytrzymałość i długą żywotność. Pozwala to także na zastosowanie mocnego systemu blokującego.

Kverneland Knock-On – prostota obsługi i najwyższa jakość prac polowych

Jeden uniwersalny uchwyt do wielu elementów roboczych sprawia, że możesz szybko reagować na zmianę warunków na polu. Dzięki temu zawsze optymalnie wykorzystasz każdy przejazd, a prace uprawowe będą wykonane w najlepszy możliwy sposób, co przekłada się na stworzenie odpowiednich warunków dla Twoich upraw.

Knock On Kverneland

Zalety systemu Knock-On są nie do przecenienia. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Wymiana dłuta jest możliwa nawet na polu i zajmuje kilka sekund. Wystarczy młotek i specjalny klin. Dzięki temu łatwo dostosujesz maszynę do warunków na polu i zoptymalizujesz zużycie paliwa.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 128 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-29
Fachowo szybko i sprawnie
2024-03-18
Polecam, 100 procent zadowolony
pixel