Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Części do pługa

( ilość produktów: 117 )

Części do pługa Kverneland

Pług to jedno z podstawowych narzędzi uprawowych powszechnie stosowanych w rolnictwie, do wykonywania orki. Do najważniejszych zadań tego przeznaczonego do użyźniania gleby narzędzia należą kruszenie, spulchnianie, odwracanie oraz mieszanie gleby w celu optymalizacji zabiegów przygotowujących podłoże do uprawy roślin.

Pługi Kvernelad – części

Pługi pracują w trudnych warunkach, dlatego znacznie częściej narażone są na zużycie w porównaniu do innych narzędzi. Z kolei praca zbyt wysłużonymi lemieszami lub dłutami generuje większe opory, co przekłada się na znacznie większe zużycie paliwa. Zużyte elementy pługa mogą ponadto w znacznym stopniu pogorszyć jakość orki lub nawet całkowicie uniemożliwić jej wykonanie.

Z jakich elementów składa się pług?

Konstrukcja pługa ewoluowała przez lata i współczesne modele różnią się od siebie zastosowanymi rozwiązaniami. Jednak bez problemu można zauważyć pewien schemat konstrukcyjny. Bazą oczywiście jest rama pługa, do której montowane są korpusy płużne. Składają się one z części płużnych takich jak lemiesze, odkładnice, ścinacze, śruby płużne, tulejki koła, ścinacze skib.

Pługi dzieli się na obracalne i zagonowe. Ze względu na sposób zagregowania z ciągnikiem wyróżniamy pługi przyczepiane, zawieszane, półzawieszane. Wyróżnia się ponadto pługi specjalnego przeznaczenia, do których zalicza się pługi z odkładnicami ażurowymi oraz pługi talerzowe.

Części do pługa

W tej kategorii znajdziecie wysokojakościowe i niezwykle wytrzymałe części do pługów zachodnich, do których zaliczają się między innymi:

  • lemiesze i części do lemiesza
  • odkładnice,
  • dłuta, a także wiele innych części.

Pełna lista części do pługa obrotowego dostępnych w ofercie naszej hurtowni rolniczej znajduje się poniżej. W sprzedaży posiadamy także części do pługa zagonowego.

Części zamienne do pługa

Prosta budowa pługa umożliwia bezproblemową wymianę jego elementów, wśród których znajdują się między innymi lemiesz, pierś, odkładnie, płozy oraz stopka. Poszczególne części pługa, przymocowane są za pomocą śrub, dzięki którym możliwa jest szybka wymiana elementów urządzenia.

W naszej ofercie można znaleźć solidne części oryginalne do pługa Kverneland i części do maszyn wielu innych producentów, które zapewnią naszym urządzeniom płynną i stabilną pracę. Nasza ofert obejmuje części do pługa 3 skibowego, części do pługa 2 skibowego i wielu innych wariantów tych popularnych maszyn rolniczych. Precyzyjne wyprofilowanie elementów roboczych pługów Kverneland pozwala na wykonanie zabiegu najwyższej jakości przy zachowaniu lekkości pracy podczas orki.

Jak szybko zużywają się części do pługa?

Poszczególne części do pługa zużywają się szybciej lub wolniej między innymi w zależności od wilgotności podłoża, struktury gleby, konstrukcji narzędzia, a także szybkości, z jaką wykonywana jest orka. Niekiedy samo najechanie na kamień w trakcie pracy może doprowadzić do uszkodzenia elementów roboczych pługa.

 

Gdzie kupić części do pługa?

Kupując części do pługa Kverneland, klient zyskuje pewność długotrwałego użytkowania narzędzia. W naszej hurtowni rolniczej można znaleźć wyłącznie wysokiej jakości części zamienne do pługów przystępnych cenach. U nas klient dostanie takie części do pługa jak: zawory do siłowników, lemiesze prawe i lewe, noże lemieszy, odkładnice lewe i prawe, dłuta i wiele innych. Wyróżnia nas różnorodność produktów, szybka wysyłka oraz profesjonalna obsługa klienta.

Nasz internetowy sklep rolniczy oferuje wyprzedaże i promocje, ale cena to nie wszystko. Niezwykle ważne jest także fachowe doradztwo. Sprzedaż części do maszyn rolniczych w internecie to nie tylko szeroki wybór części i szybka dostawa, ale także specjalistyczna wiedza i porada, na którą zawsze mogą liczyć nasi klienci.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 136 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Jestem bardzo zadowolona z tej zakupionej paszy jest znaczna poprawa Obsługa bardzo miła po prostu super
2024-06-14
POLECAM
pixel