Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zaczepy

( ilość produktów: 5 )

Zaczepy rolnicze i transportowe decydują o funkcjonalności i uniwersalności ciągnika rolniczego. Możliwość sprzęgnięcia maszyny czy przyczepy z ciągnikiem dają różnorodne zaczepy. Systemy zaczepów stosowane w ciągnikach rolniczych zmieniały się na przestrzeni lat, wiec dziś można spotkać wiele typów. Nasz internetowy sklep z częściami rolniczymi oferuje pełna game zaczepów przeznaczonych do różnorodnych maszyn.

Rodzaje zaczepów w ciągnikach rolniczych

Zasadniczo wyróżniamy trzy typy połączenia ciągnika ze współpracującą maszyną. Maszyny zawieszane, czyli takie, które nie posiadają własnego układu jezdnego, wymagają zastosowania trzypunktowego układu zawieszenia (TUZ). Sprzęt wyposażony w jednoosiowy układ jezdny określamy mianem półzawieszanych. Oba te rozwiązania stosowane są powszechnie w przypadku wszelkich maszyn służących do uprawy, siewu czy oprysków. Trzeci wariant to maszyny zaczepiane. Jest on również powszechnie stosowany dla wielu maszyn towarzyszących, z których chyba najczęściej wykorzystywany jest oczywiście w przyczepach rolniczych.

Niezależnie od typu, zaczepy przenoszą bardzo duże siły, dlatego też ulegają zużyciu. Luzy pojawiające się w miarę użytkowania utrudniają pracę, obniżają jej komfort, mogą także prowadzić do uszkodzeń elementów maszyny. W takim wypadku warto skorzystać z bogatej oferty naszego sklepu i wymienić zaczep, lub jego elementy.

Zaczepy do ciągników rolniczych

W naszej ofercie znajdują się wszystkie rodzaje zaczepów stosowane w ciągnikach rolniczych. Nasz asortyment obejmuje:

  • trzypunktowe układy zawieszenia,
  • zaczepy Pick-Up Hitch,
  • zaczepy polowe,
  • zaczepy oczkowe,
  • zaczepy kulowe.

Zaczepy oferujemy w wielu wariantach dostosowanych do różnych standardów stosowanych przez producentów maszyn rolniczych.

Oprócz kompletnych zestawów prowadzimy także sprzedaż poszczególnych elementów. Wśród nich znajdziesz:

  • korpusy,
  • wkłady korpusów,
  • płyty nośne,

oraz wiele innych dodatków potrzebnych przy naprawach i remontach ciągników rolniczych.

Wysokiej jakości zaczepy do ciągników rolniczych

Jak wyżej wspomnieliśmy, zaczepy rolnicze poddawane są ekstremalnym obciążeniom, zarówno przy pracach polowych jak i w czasie realizacji zadań transportowych. Praca z dużymi i ciężkimi maszynami rolniczymi niesie ze sobą także zagrożenia. Dlatego niezwykle ważne jest minimalizowanie ryzyka. Jednym z kluczowych elementów dbałości o bezpieczeństwo jest utrzymywanie maszyny w pełnej sprawności.

Dlatego nie warto tolerować nawet najdrobniejszych niedomagań sprzętu rolniczego. Jeśli jakikolwiek element potrzebny do zagregowania ciągnika z maszyną czy przyczepą uległ uszkodzeniu lub zużyciu, wymieńmy go. Jednak aby takie działania nie zaprzątały naszej uwagi zbyt często, wybierajmy zaczepy najwyższej jakości. Zaczepy oferowane w naszym internetowym sklepie rolniczym odznaczają się doskonałymi parametrami jakościowymi i wysoką trwałością. Zaczepy do ciągników rolniczych dostępne są od ręki, a zakupiony towar dostarczamy błyskawicznie. Bezpieczeństwo nie ma ceny, ale dbamy o to, aby nasz cennik był dla klientów miłym zaskoczeniem.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 128 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-03
Bardzo szybka dostawa oleju.Po wymianie oleju w skrzyni biegów biegi się zmienia bez problemowo
2024-03-19
Szybka realizacja zamówienia polecam
pixel