Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Myjki ciśnieniowe

( ilość produktów: 16 )

Jednym z narzędzi, bez których trudno sobie wyobrazić dzisiejsze gospodarstwo jest myjka ciśnieniowa. Jest ona niesłychanie pomocnym urządzeniem nie tylko dla rolników, ale dla wszystkich właścicieli domów. Pomagają utrzymać w należytym stanie kostkę brukową czy elewację, ale co najważniejsze ułatwiają dbanie o ciągniki i inne maszyny rolnicze. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych.

Myjka ciśnieniowa – produkt pierwszej potrzeby

Oczywiście wszelkie zadania, do jakich używamy myjek ciśnieniowych, możemy próbować wykonać także bez nich, jednak praca będzie trwała dłużej, będzie wymagała większego wysiłku, a efekt z dużym prawdopodobieństwem będzie znacznie gorszy. Ponadto myjki ciśnieniowe pozwalają na ograniczenie zużycia wody, co jest niesłychanie istotne zarówno ze względów ekonomicznych, jak i na racjonalne gospodarowanie wodą. Profesjonalne myjki ciśnieniowe, jakie znajdziesz w naszej ofercie to reprezentanci tak renomowanych marek jak: Makita, Daewoo czy Kranzle.

Myjka wysokociśnieniowa do gospodarstwa rolnego

Przed myjkami ciśnieniowymi pracującymi w gospodarstwie rolnym stoją trudne zadania. Charakter pracy rolnika sprawia, że musi być to sprzęt o wysokich parametrach jakościowych, który wykazuje się wysoką trwałością przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Duże znaczenie ma też wydajność myjki ciśnieniowej. Ze względu na skalę trudności usuwania zabrudzeń podczas czyszczenia sprzętu rolniczego, myjka wysokociśnieniowa musi odznaczać się wysokim wydatkiem wody w jednostce czasu i wysokim ciśnieniem generowanym przez pompę. Używanie myjek o niskich parametrach do mycia maszyn rolniczych, które w efekcie prowadzenia prac polowych są silnie zabrudzone, nie tylko zabierze więcej czasu, ale także doprowadzi do szybkiego ich zużycia i do awarii.

Profesjonalna myjka ciśnieniowa - diabeł tkwi w szczegółach

Poza parametrami liczbowymi dotyczącymi mocy i wydajności, na jakie powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając myjkę na potrzeby zastosowań rolniczych, nie zapominajmy o detalach decydujących o ich trwałości i bezpieczeństwie użytkowania, a także komfortu pracy. Jako że możemy śmiało założyć, że myjka w gospodarstwie będzie pracowała często i intensywnie, nie możemy pomijać takich cech jak jakość obudowy, czy w przypadku większych urządzeń rodzaju kół i uchwytów zapewniających wygodę podczas mycia dużego sprzętu. To samo dotyczy długości węża ciśnieniowego. Długa praca z użyciem myjki może być też uciążliwa, zarówno dla myjącego jak i dla osób w jego otoczeniu, dlatego parametrem wartym uwagi jest także poziom hałasu, jaki ten sprzęt generuje.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 136 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
szybka i sprawna wysyłka
2024-04-04
Wszystko zgodne z zamówieniem oraz miła obsluga
pixel