Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dłuta do pługa, lemieszy

( ilość produktów: 12 )

Pług jest jednym z najważniejszych narzędzi uprawowych wykorzystywanych do wykonywania orki. Na szczególną uwagę zasługuje długo do pługa, które podczas pracy jest w znacznym stopniu narażone na przeciążenia. Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości części do maszyn rolniczych, które stanowią podstawę efektywnych prac polowych nawet w najcięższych warunkach.

Dłuta do pługa, lemieszy

Pług to narzędzie do wykonywania orki, które stanowi jeden z najważniejszych elementów przygotowawczych pola pod zasiew. Decydując się na zakup pługa, szczególną uwagę należy zwracać na oryginalne lemiesze do pługa. Są to najczęściej zużywające się części do pługa, co związane jest z kontaktem z glebą i kamieniami. W celu ochrony przed ścieraniem wykorzystuje się dłuta do lemieszy. Odpowiednio dobrane dłuta pługów będą wytrzymalsze, co zapewni pługom dłuższą i efektywniejszą pracę.      

Jakie dłuto do pługa wybrać?

Wybór dłuta do pługa w dużej mierze uzależniony jest od rodzaju posiadanego pługa. Bardzo ważny jest również rodzaj materiału, z jakiego zostało wykonane dłuto. Warto postawić na wzmacniane długa. Dobrej jakości dłuto to gwarancja efektywnego użytkowania przez długi czas. Kupując dłuta, warto pamiętać, że pochodzące od różnych producentów elementy robocze mogą do siebie nie pasować. Należy więc wybierać wyłącznie pasujące części zamienne do pługa.

Dłuta Kverneland dostępne w ofercie

Jako wyspecjalizowany dystrybutor w branży rolniczej oferujemy klientom doskonałej jakości części do maszyn rolniczych. Nasz sklep z częściami rolniczymi prowadzi m.in. sprzedaż części zamiennych do pługa. W ofercie posiadamy szeroki wybór dłut to lemieszy. Oferowane przez nasz sklep internetowy produkty to przede wszystkim oszczędność kosztów, a także ich rzadsza wymiana, z czym wiąże się wysoka jakość.

Dłuto lemiesza do pługa – cena

Przy wyborze dłuta do pługa nie bez znaczenia pozostaje koszt zakupu, a także opinie, jakie ma producent. Cena dłuta do lemiesza uzależniona jest od wielu czynników. Koszt zależy m.in. od rodzaju długa, a także od materiału, z jakiego zostało wykonane oraz od producenta. Dłuta do lemieszy w niższej cenie kupić można z wyprzedaży lub promocji.   

Gdzie kupić dłuto do pługa?

Dobrej jakości części zamienne do pługa, w tym dłuto do pługa, kupić można w naszym sklepie internetowym aldomarket.pl. Prowadzimy sprzedaż części do pługa jako wyspecjalizowany dystrybutor w branży rolniczej.

Kiedy wymienić dłuto do pługa?

Podczas wykonywanych prac polowych na części robocze pługa, w tym na dłuto, działa siła tarcia. Efektem fizycznego oddziaływania czynników zewnętrznych jest zużywanie się poszczególnych części do pługa. Dłuta najszybciej zużywają się podczas prac polowych na glebach suchych i kamienistych. O zużytym dłucie świadczyć może m.in. niewłaściwie wykonana orka, a także wyczuwalny w trakcie jej wykonywania opór.

Rodzaje dłut do pługa

Przy wyborze dłuta do pługa uwagę należy warto zwrócić m.in. na jego rodzaj. Wyróżnia się dzioby wymienne lewe, prawe oraz ze śrubami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 137 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
Towar w cenie z przed 15lat, super!
2024-06-20
szybka i sprawna wysyłka
pixel