Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przetrząsacz

( ilość produktów: 48 )

Części do przetrząsacza

Przetrząsacz to jedna z maszyn zielonkowych. Już sama nazwa wyraźnie naprowadza na jego funkcję. Przetrząsaczy używamy w celu przyspieszenia wysychania skoszonej trawy. Dzięki nim unikamy nadmiernego zawilgocenia pokosu zalegającego najbliżej gleby. Pozwala to na usprawnienie procesu suszenia i uzyskanie optymalnej wilgotności. Specyfika tych urządzeń sprawia, że poszczególne ich elementy naturalnie zużywają się i konieczne są ich cykliczne wymiany. W takim wypadku warto sięgnąć po części do przetrząsacza o wysokiej trwałości.

Przetrząsarko-zgrabiarka

Przetrząsarko-zgrabiarka jest dwufunkcyjną maszyną rolniczą, która w zależności od zastosowanych ustawień może wykonywać oba zadania wynikające ze swojej nazwy. Są one niezbędne w procesie suszenia i zbioru zielonek. W pierwszej kolejności chodzi oczywiście o zachowanie kontroli nad procesem suszenia pokosu. Dzięki przetrząsaniu siano wysycha równomiernie, co pozwala na uzyskanie wilgotności odpowiedniej do zbioru. Zgrabianie natomiast polega na zebraniu siana w wały umożliwiające mechaniczny zbiór zielonki. Obie te czynności mogą być wykonywane również osobnymi, jednofunkcyjnymi maszynami. Taki wariant ma wielu zwolenników, którzy uzasadniają swój wybór argumentami o lepszej jakości pracy wyspecjalizowanych urządzeń.

Części do przetrząsarki

Oferta przetrząsaczy jest bardzo bogata. Na rynku można spotkać przetrząsarki karuzelowe i przetrząsarki taśmowe. Najpopularniejszym urządzeniem tego typu jest przetrząsarka kołowa, karuzelowa. Robocze części do przewracarki taśmowej i karuzelowej to palce przetrząsacza, które są odpowiedzialne za przemieszczanie i odwracanie pokosu. Ze względu na specyfikę tego zadania są one elementem eksploatacyjnym, który zużywa się niejako naturalnie. Palce przetrząsacza są również narażone na uszkodzenie w przypadku uderzenia w przeszkodę.

 

Gdzie kupić części do przetrząsacza?

Części do maszyn rolniczych, w tym także części do przetrząsacza wygodnie kupisz w naszym internetowym sklepie rolniczym. Sklep internetowy pozwala na wygodne zakupy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Szeroki wybór, promocje i wyprzedaże zachęcają do zakupów. Jednak sprzedaż części do maszyn to działalność wymagająca specjalistycznej wiedzy. Mamy ogromne doświadczenie, dlatego możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo, a gdy już zdecydujesz co zamówić, także na szybką dostawę i atrakcyjne ceny. Opinie naszych klientów są jednoznaczne, części do maszyn rolniczych kupuj na aldomarket.pl.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 136 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Szybko i sprawnie polecam
2024-04-29
Fachowo szybko i sprawnie
pixel