Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Części do ciągników Ursus C-385

( ilość produktów: 97 )

Ursus C-385 był zaprojektowany w odpowiedzi na potrzeby większych gospodarstw, w których ograniczona wydajność mniejszych maszyn nie spowalniała pracę. Konstrukcja będąca wynikiem kooperacji polskich i czechosłowackich inżynierów była przepełniona innowacjami, co można potwierdzić w archiwach Urzędu Patentowego. Do dziś wiele tych maszyn pracuje w polu, dlatego w naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki wybór części do ciągnika Ursus C-385.

Ursus C-385 – części

W czasie kilkudziesięcioletniej eksploatacji nie da się uniknąć awarii i napraw maszyny. Jednak aby przeprowadzone czynności serwisowe dawały długotrwały efekt, potrzebne są części wysokiej jakości, a tym samym trwałości. W naszym sklepie znajdziecie części do Ursusa C-385 potrzebne do napraw:

  • silnika,
  • układu elektrycznego,
  • układu hamulcowego,
  • układu przeniesienia napędu
  • i wielu innych.

Nasz asortyment jest niezwykle bogaty i zróżnicowany. Oferujemy bowiem zarówno pojedyncze koła zębate, czy pierścienie, jak i kompletne zestawy naprawcze.

Wysokiej jakości części do ciągnika Ursus C-385

Podczas napraw i remontów ciągników rolniczych, kluczową rolę odgrywa jakość użytych części zamiennych. Niska trwałość części niewidomego pochodzenia może być zarówno przyczyną krótkotrwałego efektu czynności serwisowych, jak i powodem kolejnych, nierzadko poważniejszych usterek. Dlatego należy zawsze wybierać dobrej jakości części od sprawdzonych dostawców.

Gdzie kupić części do Ursusa C-385?

Poszukiwanie części Ursusa C-385 do unieruchomionego awarią może być czynnością wymagającą czasu i cierpliwości, gdyż wiele sklepów z częściami do maszyn rolniczych większy nacisk kładzie na nowszy sprzęt. Aby uniknąć mozolnego błąkania się po sklepach i związanych z tym kosztów, najlepiej zamówić części do Ursusa C-385 w dobrym sklepie internetowym. Trzeba jednak pamiętać, by wybrać dostawcę o potwierdzonej opinii, oferującego produkty odpowiednich parametrach jakościowych. Ten sposób zakupu części co C385 jest niesłychanie wygodny i wbrew obawom niektórych, bardzo szybki. Dodatkowym atutem jest fakt, że zakupy możemy robić o dowolnej porze, dzięki czemu nie musimy odrywać się od pracy w godzinach otwarcia sklepów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 136 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
Towar w cenie z przed 15lat, super!
2024-04-02
Szybko i zgodnie z zamówieniem. Polecam.
pixel