Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Filtry kabinowe Kubota

( ilość produktów: 5 )

Filtr kabinowy Kubota wykonuje niezwykle ważne zadanie w ciągniku rolniczym. Jest odpowiedzialny za jakość powietrza w kabinie, więc dba zarówno o komfort jak i zdrowie operatora.

Filtr kabinowy Kubota – funkcja

Zadaniem filtra kabinowego Kubota jest oczyszczenie powietrza tłoczonego do wnętrza przez klimatyzację czy układ wentylacyjny. Filtr przeciwpyłkowy jak bywa czasami nazywany filtr kabinowy, zbudowany jest z kilku warstw filtrujących. Jak łatwo się domyślić każda z warstw ma wyłapać inną frakcję zanieczyszczeń. Poza wyłapywaniem kurzu i pyłków filtr kabinowy Kubota przechwytuje także inne lotne zanieczyszczenia jak pyły odpowiedzialne za smog, czyli PM 2,5 i PM 10. Filtry kabinowe Kubota z wkładem węglowym pomagają oczyszczać powietrze z niebezpiecznych cząstek podczas wykonywania oprysków.

Wymiana filtra kabinowego Kubota?

Wymiana filtra kabinowego w ciągniku rolniczym rządzi się nieco innymi prawami niż choćby w samochodzie osobowym. Wynika to z faktu, że sprzęt rolniczy na ogół pracuje w znacznie większym zapyleniu niż to, na jakie wystawione są pojazdy poruszające się po drogach. W czasie żniw czy przy uprawie suchej gleby ciągnik porusza się w chmurze pyłu, który nieuchronnie trafia do układu wentylacyjnego. Jednak tam zatrzymuje go filtr kabinowy Kubota. Z uwagi na warunki pracy filtr przeciwpyłkowy Kubota będzie wymagał naszej uwagi częściej niż ten w samochodzie. Zatem warto zwracać uwagę na wydolność układu klimatyzacji i wentylacji, a także nieprzyjemną woń wydobywającą się z nawiewów. Jeśli zauważymy takie objawy, sięgnijmy po nowy filtr kabinowy Kubota.

Filtr kabinowy Kubota

Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości oryginalne filtry kabinowe do ciągników Kubota. Gwarantują one najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pracy kierowcy, a także długą żywotność układu klimatyzacji. Wybierając filtry przeciwpyłkowe Kubota, możesz być pewny, że materiały, z jakich zostały wykonane, nie tylko doskonale wyłapują zanieczyszczenia, ale także nie chłoną wilgoci sprzyjającej rozwojowi grzybów na powierzchni filtra. Układ oddechowy operatora ciągnika rolniczego potrzebuje szczególnej ochrony, a filtry kabinowe Kubota ją zapewniają.

Czytaj też:

https://www.aldomarket.pl/Kiedy-wymienic-filtr-kabinowy-blog-pol-1651073416.html

https://www.aldomarket.pl/Jak-wymienic-filtr-kabinowy-w-ciagniku-Kubota-blog-pol-1650981475.html

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 128 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-29
Fachowo szybko i sprawnie
2024-03-25
Wszystko super. Polecam.
pixel