Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fuchs - producent olejów i smarów

( ilość produktów: 139 )

Fuchs – producent olejów i smarów

Główną częścią grupy Fuchs jest niemiecka firma, która powstała w 1931 roku w Mannheim. Jej założycielem był Rudolf Fuchs. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się wyłącznie importem oraz dystrybucją produktów rafineryjnych. Następnie jego działalność została poszerzona o produkcję wysokojakościowych olejów silnikowych. Obecnie firma Fuchs jest wiodącym niezależnym światowym dostawcą środków smarnych i produktów pokrewnych. W bogatej ofercie produktowej firmy można znaleźć między innymi środki smarne o różnych właściwościach, które wykorzystywane są na potrzeby motoryzacji, przemysłu, do obróbki metali, a także do zastosowań specjalnych. Firma Fuchs oferuje również kompleksowe usługi związane z zarządzaniem gospodarką smarną, a ich produkty wykorzystywane są chociażby w sektorze rolnym i leśnym oraz górnictwie, transporcie oraz budownictwie i przemyśle. W bogatej ofercie firmy można też znaleźć  płyny do układów hamulcowych, układów wspomagania i do chłodnic, a także specjalistyczne środki dla przemysłu. Oferowane przez Fuchs produkty wpływają pozytywnie na pracę poszczególnych elementów pojazdów mechanicznych oraz maszyn.

Firma Fuchs znana jest z innowacyjnych rozwiązań, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. Wyróżnia ją zrównoważony rozwój i znaczna oszczędność kosztów wynikająca z wysokiej jakości oferowanych produktów, a także ich niezawodności i pełnego bezpieczeństwa.

Opracowywane przez firmę oleje Fuchs i inne środki smarne przez cały czas dopasowywane są do konkretnych zastosowań, nie zapominając przy tym o rygorystycznych wymogach dotyczących jakości i bezpieczeństwa, stawianych przez klientów oraz partnerów biznesowych. W różnorodnej ofercie produktowej firmy znajduje się ponad 10 tysięcy produktów oraz usług, które spełniają surowe normy krajowe i międzynarodowe, a także rosnące oczekiwania klientów.

W Polsce Fuchs działa od 1990 roku, zajmując się produkcją i sprzedażą olejów oraz smarów, a także środków antykorozyjnych. Firma Fuchs prowadzi ponadto liczne projekty badawcze i rozwojowe, a wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, by w jak największym stopniu dostosować ofertę do indywidualnych wymagań klientów z całego świata.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 136 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Jestem bardzo zadowolona z tej zakupionej paszy jest znaczna poprawa Obsługa bardzo miła po prostu super
2024-06-14
POLECAM
pixel