Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Filtry oleju Kubota

( ilość produktów: 15 )

Filtry oleju Kubota

Jakość i sprawność filtra oleju jest szalenie istotna dla bezpieczeństwa silnika. Filtr oleju Kubota oczyszcza olej silnikowy, usuwając z niego wszystkie niebezpieczne drobiny.

Kubota – filtr oleju dla wymagających

Ten z pozoru błahy element eksploatacyjny musi być najwyższej jakości, bo tego potrzebuje Twój ciągnik. Filtry oleju Kubota zostały zaprojektowane tak, aby usuwać z oleju nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia. Ich konstrukcje testowane są w laboratoriach w ekstremalnych warunkach, tak aby sprostać wysokiej intensywności użytkowania charakterystycznej dla specyfiki branży rolniczej i komunalnej. Przebadane w szerokim zakresie temperatur i ciśnień materiały do ich produkcji zapewniają niesłychaną wytrzymałość. Cena filtra oleju Kubota może być miłym zaskoczeniem. Oryginalne filtry oleju Kubota są dostępne od ręki, a kurierzy błyskawicznie dostarczają przesyłkę z wybranym przez Ciebie towarem pod adres wskazany w zamówieniu.

Filtr oleju w ciągniku Kubota – kiedy wymieniać?

Na tak postawione pytanie jest jedna prawidłowa odpowiedź. Filtr oleju wymieniamy zawsze przy wymianie oleju silnikowego. Jest to jedna z kluczowych czynności obsługowych ciągnika rolniczego. Ma to bowiem ogromne znaczenie dla trwałości i niezawodności silnika. Z tego względu należ zawsze przestrzegać wymogów producenta dotyczących częstotliwości wymiany oleju jak i jego parametrów.

 

 

Filtr do oleju Kubota

Olej silnikowy odpowiada za smarowanie pracującego silnika. Naturalne jest, że podczas eksploatacji, nawet w prawidłowo smarowanym silniku dochodzi do tarcia ruchomych elementów. Między innymi dlatego konieczne jest filtrowanie oleju. Niewłaściwie działający filtr oleju może powodować krążenie zanieczyszczeń wraz z olejem, czego efektem będzie nadmierne i przedwczesne zużycie silnika. Filtr oleju należy zawsze wymienić podczas wymiany samego oleju silnikowego. Oryginalny filtr oleju Kubota pomaga chronić silnik twojego ciągnika rolniczego.

Jakość wykonania filtrów oleju trudno zweryfikować na oko. Dlatego najbezpieczniej jest sięgać po produkty od sprawdzonych dostawców, których renoma jest gwarancją wysokiej jakości. Takim produktem z pewnością są filtry oleju Kubota sprzedawane w naszym internetowym sklepie z częściami rolniczymi.

Czytaj też:
https://www.aldomarket.pl/Jaki-olej-silnikowy-do-ciagnika-rolniczego-blog-pol-1652429616.html
https://www.aldomarket.pl/Silnik-Kubota-nie-odpala-co-sprawdzic-blog-pol-1659289215.html

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 136 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Jestem bardzo zadowolona z tej zakupionej paszy jest znaczna poprawa Obsługa bardzo miła po prostu super
2024-06-20
szybka i sprawna wysyłka
pixel