Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

De Heus - Producent mieszanek paszowych dla zwierząt hodowlanych

( ilość produktów: 98 )

De Heus to producent wysokiej jakości mieszanek paszowych dla zwierząt hodowlanych, który wspiera hodowców i producentów poprzez dostarczenie najlepszych rozwiązań żywieniowych. Oprócz produkcji pasz dla zwierząt firma prowadzi również skup zbóż od lokalnych producentów.

De Heus  

Każde gospodarstwo wymaga indywidualnej koncepcji żywienia. De Heus sp. z o.o. to producent pasz dla zwierząt, które wyróżnia doskonała jakość. Firma De Heus wytwórnie ma zlokalizowane w wielu miejscach kraju – Łęczyca oraz Łomża to przykładowe lokalizacje, w których działają.

Producent De Heus

De Heus Polska to producent rozwiązań dedykowanych do każdego etapu rozwoju zwierząt hodowlanych. Oferta żywieniowa producenta obejmuje:

  • mieszanki paszowe,
  • premiksy,
  • koncentraty,
  • produkty specjalne.

Oferta De Heus to także profesjonalne zarządzanie kiszonkami i żywność pozbawiona GMO.

De Heus – dostępne pasze w sklepie internetowym

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości pasze, które dostosowane są do potrzeb żywieniowych poszczególnych ras zwierząt hodowlanych. W ofercie dostępne są produkty dla każdej z grup wiekowych zwierząt hodowlanych. 

Pasze De Heus

Katalog produktów De Heus jest niezwykle bogaty, przez co każdy hodowca znajdzie tutaj produkt dostosowany do bieżących potrzeb gospodarstwa. Mają one skład, który pozwoli dostarczyć zwierzętom niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju składników pokarmowych i witamin.

Pasze dla Bydła De Heus

Postawę w przypadku zwierząt hodowlanych powinno stanowić żywienie bez GMO. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór pasz dla bydła, które zapewnią zwierzętom doskonałą kondycję i odpowiednie tempo wzrostu.

Pasze dla krów mlecznych De Heus

De Heus to producent pasz dla krów mlecznych – produktów, które pozwolą utrzymać je w doskonałej zdrowotności, poza tym wpłyną korzystnie na proces produkcji mleka.  

Mieszanki paszowe dla bydła i premiksy De Heus

Dostarczane na rynek produkty dla bydła, do których zalicza się mieszanki paszowe i premiksy, stanowią nieodłączny element hodowli zwierząt gospodarskich. Oferowane produkty dostosowane są do potrzeb wiekowych zwierząt.

Koncentraty dla krów mlecznych i opasów De Heus

Oferta producenta obejmuje również wysokiej jakości koncentraty przeznaczone dla krów mlecznych i opasów, których najważniejszym zadaniem jest dostarczanie niezbędnych witamin i minerałów.

Pasze dla cieląt De Heus

Żywienie cieląt jest jednym z ważniejszych elementów hodowli bydła mlecznego. W ofercie producenta hodowcy mają do wyboru również wysokojakościowe pasze dla cieląt, które warunkują prawidłowy rozwój ich układu pokarmowego.

Preparaty mlekozastępcze dla cieląt De Heus

W ofercie De Heus dostępne są również preparaty mlekozastępcze dla cieląt, które w pełni zastępują mleko krowie w trakcie odchowu cieląt. Wchodzące w skład preparatów komponenty zapewniają zdrowy odchów zwierząt.

Pasze dla drobiu De Heus

De Heus dostarcza na rynek pasze dla drobiu, które posiadają doskonale zbilansowane dawki pokarmowe i bardzo dobry skład. Produkty te spełnią wymagania żywieniowe brojlerów, niosek, indyków, a także gęsi i kaczek.

Pasze dla niosek De Heus

W przypadku dorosłych kur niosek warto stosować pasze o składzie dostosowanym do ich potrzeb. Jako dystrybutor produktów De Heus dostarczamy na rynek pasze dla niosek, które doskonale sprawdzą się na każdym z etapów ich życia.

Pasze dla gęsi i kaczek De Heus

Prowadzimy również sprzedaż produktów przeznaczonych dla gęsi i kaczek, których stosowanie pozwoli uzyskać maksymalne wyniki produkcyjne. Pasze dla gęsi i kaczek to także doskonałe wsparcie ich zdrowotności.

Pasze dla brojlerów De Heus

W ofercie De Heus dostępne są też pasze dla brojlerów, które wyróżnia wysoka jakość, poza tym na uwagę zasługuje atrakcyjna cena produktów. Pasze dla brojlerów pozwolą osiągnąć doskonałe wyniki hodowli.

Pasze dla indyków De Heus Hodowla indyków wymaga stosowania produktów, które zapewnią odpowiednie przyrosty masy ciała, poza tym wpłyną korzystnie na walory indyczego mięsa. Producent oferuje pasze dla indyków, które dostarczają im niezbędne związki energetyczne i odżywcze. Na uwagę zasługuje też przystępny koszt zakupu produktów.

Pasze dla trzody chlewnej De Heus

W ofercie firmy znaleźć można również pasze przeznaczone dla trzody chlewnej, które wyróżnia wysoka jakość. Ich stosowanie pozwoli pokryć zapotrzebowanie trzody na energię, białko, makro- i mikroelementy oraz witaminy i aminokwasy. Pasze w niższej cenie zapewnić może promocja na określone produkty lub wyprzedaż.

Pasze dla tuczników De Heus

Efektywność tuczu uzależniona jest od dobowych przyrostów masy ciała. Pasze dla tuczników firmy De Heus zapewniają odpowiedni poziom białka, aminokwasów, składników mineralnych i witamin.

Płynne żywienie świń De Heus

W hodowli zwierząt gospodarskich duże znaczenie odgrywa również płynne żywienie świń. Dzięki niemu można obniżyć koszty żywienia, co pozwala zwiększyć zyski gospodarstwa. De Heus zapewnia hodowcom profesjonalne doradztwo żywieniowe.

Pasze dla prosiąt De Heus

Ważny element uzyskania satysfakcjonujących wyników w odchowie prosiąt stanowi odpowiedni dobór paszy. Dostępne w ofercie pasze dla prosiąt De Heus mają na celu pokrycie zapotrzebowania na składniki pokarmowe niezbędnie do ich dalszego prawidłowego wzrostu i rozwoju.

Pasze dla loch De Heus

Hodowla loch powinna uwzględniać dobór odpowiedniej jakości pasz. Warto stosować pełnoporcjowe pasze. Producent oferuje szeroką gamę pasz przeznaczonych zarówno dla loch prośnych, jak i loch karmiących.   

Pasze De Heus – opinie

Firma De Heus opinie posiada pozytywne, co potwierdza wysoką jakość dostarczanych na rynek produktów. Produkty te są bogate w niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju składniki pokarmowe, poza tym na uwagę zasługuje przystępny cennik.

De Heus – punkty sprzedaży

Firma De Heus punkty sprzedaży posiada liczne, przez co łatwo nawiązać kontakt z poszczególnymi działami. W poszczególnych punktach można zapoznać się dokładniej z szeroką ofertą żywieniową firmy, poza tym na uwagę zasługuje profesjonalne doradztwo. Specjaliści z De Heus chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące tematu, jakim jest kredytowanie żywca i udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące innych zagadnień.

Skup zbóż

Firma prowadzi również skup zbóż od lokalnych producentów, który stanowi pierwszy krok do łańcucha produkcji wysokiej jakości produktów. Koordynacja skupu przebiega sprawnie, poza tym firma oferuje producentom atrakcyjne ceny skupu i terminowe wypłaty za dostarczane surowce.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 132 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-14
POLECAM
2024-04-29
Fachowo szybko i sprawnie
pixel