Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Części do pras, belownic, balociarek

( ilość produktów: 114 )

Części do pras rolniczych

Prasy do słomy czy siana są nieodzownym wyposażaniem gospodarstw prowadzących produkcję zwierzęcą. Maszyny te niesłychanie wspomagają realizacje zadań, jednak z uwagi na mnogość elementów ruchomych i duże obciążenia są też narażone na zużycie i awarie. Dlatego w czasie naprawy prasy warto wybierać części najwyższej jakości.

Części zamienne do belownic

Prasy są obecne w gospodarstwach rolnych od dziesięcioleci. Wcześniej były to głównie prasy kostkujące. Choć nie zniknęły one całkowicie z krajobrazu polskiej wsi, to obecnie zdecydowanie najczęściej wykorzystywane są prasy zwijające. Efektem pracy zwijającej są baloty, które można łatwo transportować i magazynować. Często też bele są owijane folią do przygotowania sianokiszonek. Z użyciem balownic prasuje się siano, słomę i zielonki na potrzeby przygotowania paszy dla zwierząt gospodarskich.

Rodzaje pras zwijających

Zw względu na rodzaj mechanizmu prasującego prasy zwijające dzielimy na:

  • prasy łańcuchowe,
  • prasy walcowe,
  • prasy pasowe.

Inny podział wynikający z rozwiązań konstrukcyjnych to rozróżnienie na prasy stałokomorowe i zmiennokomorowe.

Części do prasy belującej

Części zamienne do belownic powinny odznaczać się wysoką trwałością, dlatego nasza oferta obejmuje szeroki wybór markowych części do pras rolujących. Renomowani producenci części do maszyn są gwarantem wysokiej jakości użytych materiałów, prawidłowego przebiegu procesów technologicznych i dokładności wykonania. Nasz rolniczy sklep internetowy oferuje wiele części do pras. Są to między innymi:

  • palce podbieracza,
  • części do podbieraczy
  • noże do pras,
  • łańcuchy, spinki i półogniwa do pras,
  • czujniki.

Prasa belownica do siana czy słomy może mieć różną konstrukcję i poziom zaawansowania technologicznego, ale zawsze powinna być sprawna, gdyż od tego zależy nie tylko płynność prac polowych, ale i bezpieczeństwo. Dlatego wykonując naprawy, zawsze wybieraj części do pras wysokiej jakości.

Gdzie kupić części do prasy?

Niezależnie od tego ile lat ma Twoja prasa, czy jest to prasa zwijająca, czy kostkująca i jakie rozwiązania w niej zastosowano, części do belownicy kupisz w naszym internetowym sklepie z częściami do maszyn rolniczych. Zapewniamy fachowe doradztwo i szybką dostawę. Doskonałe opinie, jakimi możemy się pochwalić to zasługa naszego profesjonalizmu, ale też faktu, że często można u nas trafić na promocje i wyprzedaże. Nie przegap okazji, kupuj na aldomarket.pl.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 121 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-19
Szybka realizacja zamówienia polecam
2024-03-11
Wszystko super
pixel